Novinky

Aktuální informace pro rodiče k 13.11.2020

13. Listopad 2020

Vážení rodiče, oznamuji Vám tímto, že od 16.11.2020 ( pondělí ) budou v provozu všechny třídy. 17.11.2020 ( úterý ) je státní svátek - MŠ bude UZAVŘENA. PROVOZNÍ doba MŠ je od 6:30h do 16 h ( do odvolání / důvod : preventivní zamezení slučování všech tříd ). Mimořádná opatření v MŠ : *vstup do budovy MŠ je možný POUZE s ochranou dýchacích cest ; *osobám s příznaky nemoci Covid -19 NENÍ povolen vstup do areálu MŠ ; *pobyt v prostorách budovy MŠ je možný POUZE po dobu nezbytně nutnou tj. chvíle k předání a převzetí dítěte ( rodičům není umožněn volný vstup do tříd ) ; *každé dítě má v šatně v obalu roušku, kterou má z domova ; *v případě zdravotních potíží dítěte vzniklých - vypozorovaných u dítěte během dne, Vás budou učitelky kontaktovat ; Prosím, věnujte zvýšenou pozornost AKTUÁLNÍMU zdravotnímu stavu dítěte ( rýma, horečka, zvýšený kašel, aj.. ) Děkuji Vám tímto za spolupráci a ohleduplnost vůči nám zaměstnancům. PROSÍM, pošlete na email MŠ zprávu ohledně docházky dítěte do MŠ od 16.11.2020 email : info@ms-stepanov.cz Předmět : Docházka, ( třída dítěte ) Děkuji. Kývalová Iveta, řš