Novinky

DOPLNĚNÍ informací dne 28.3.2021, Provoz MŠ OMEZEN - od 1.3.2021 do 11.4.2021

04. Březen 2021

Vážení rodiče. Ve dnech od 1.3.2021 - 5.3.2021;15.3.2021 - 11.4.2021 bude probíhat - Distanční způsob vzdělávání /dále také DzV/, a to pro děti s povinným předškolním vzděláváním ve školním roce 2020/2021 ve spolupráci rodičů dětí s učitelkami ze třídy TYGŘÍKŮ a ČMELÁČKŮ ( dle předem dohodnutých třídních pravidel k zajištění DzV ). ************ Forma DzV bude Off-line tzv. ,, vzdělávání dětí na dálku ,, U dětí se jedná především *****o plnění praktických úkolů v jejich domácím prostředí např. tvořivé práce, aplikace znalostí a dovedností v praxi ; *****o projekty zaměřené na samostatnou práci dítěte či na rozvoj kompetencí ( společná hra, práce s knihou, prohlížení encyklopedií, příprava jednoduchého jídla - např. ovocná mísa, práce na zahradě, pohyb v přírodě, drobné domácí práce, péče o domácí zvířata, hudební a výtvarné aktivity, aj...) ****** dále také viz RVP PV - závazný dokument pro MŠ zajišťující předškolní vzdělávání odkaz https://www.msmt.cz/file/45304/ např. str. 10 ,, klíčové kompetence ,, ******** ****** Ve dnech 8.3.2021 - 12.3.2021 jsou JARNÍ prázdniny pro okres Vsetín - není zákonná povinnost účasti dítěte na DzV ****** ****** Budeme moc rádi, když nám pošlete třeba i fotografii dítěte ,, v akci ,, při plnění DzV ( náplň nechám na Vás ) na můj služební email *********** reditelka@ms-stepanov.cz ********** s Vašim písemným vyjádřením v emailu , že fotku můžu přidat na školní web do fotogalerie třídy nebo nemůžu - nepřejete si ...... ( posíláte ji jen jako pozdrav pedagogům,...... ) ....... Předem děkuji.