Novinky

INFO pro RODIČE ,,Webinář na podporu rozvoje řeči u předškolních dětí......,,

18. Listopad 2021

Vážení rodiče, zvu Vás na webinář ,, PODPORA ROZVOJE ŘEČI u předškolních dětí a žáků na 1.stupni ZŠ ,, , který povede vedoucí Speciálního pedagogického centra pro vady řeči a vadu sluchu ve Valašském Meziříčí a koordinátorka logopedické péče Zlínského kraje paní PaedDr. Yveta Odstrčilíková, Ph.D. WEBINÁŘ se koná : DNE 24.11.2021 od 17h do 19h FORMA : on-line prostředí na Google Meet TECHNICKÉ požadavky : počítač, tablet nebo chytrý telefon s připojením na internet ******************* Na tento webinář je NUTNÁ registrace na EMAIL : stritezska@muvalmez.cz do 23.11.2021 ; PŘEDMĚT : webinář, MŠ Štěpánov ******************* Po registraci Vám nejpozději den před konáním webináře bude zaslán na Váš e-mail ,, link ,, pro připojení. WEBINÁŘ je pro Vás ZDARMA.