Novinky

Informace k předplaveckému kurzu

02. Září 2019

PŘEDPLAVECKÝ KURZ Ve čtvrtek 5.9. 2019 začínáme předplavecký kurz. Jde o 5 lekcí, každý čtvrtek, po 2 hodinách. *Odjezd z MŠ 9:30 hod. *Odjezd z bazénu cca 12:10 hod. ( V tento den necháváme děti déle odpočívat a to zhruba do 14:30 hod.. Na požádání děti vzbudíme dřív. ) Děti budou potřebovat: -Plavky -Ručník – nejlépe podepsaný -Igelitovou tašku na mokré věci (Ne sáček) -Koupací čepici – Všechny děti musí mít s sebou (i chlapci) z bezpečnostních důvodů. -Hřeben -Pití a sladkost (svačinku budou mít v MŠ ) -Žádné pomůcky pro plavání, jako např. křidélka, děti nepotřebují. -Sprchový gel dětem zajistí MŠ ( Nedávejte dětem vlastní – ztrácely se ) To všechno v BATŮŽKU :) *Děvčátkům, prosím, vlásky zapleťte do copánků a do batůžku dejte navíc sponky na sepnutí vlasů ( tolik se jim nenamočí vlasy a lépe se jim suší ). *Na bazén dětem sundejte náušnice a ostatní šperky. *Koupací čepice doma vyzkoušejte, aby seděla velikost.