Novinky

Mámo, táto, pojď si se mnou hrát....

27. Březen 2020

Vážení rodiče, prostřednictvím Vás chceme pozdravit Vaše - naše děti … a posíláme jim ,,překvapení,, v sekci PRO RODIČE. Pracovní sešity ,,LOGOŠÍK,, bližší informace - dotazy zodpovím na emailu reditelka@ms-stepanov.cz Logošík má i svůj profil na facebooku (ukázky pro představu)…. Zdravíme všechny MYŠÁČKY, ČMELÁČKY, TYGŘÍKY, ZAJÍČKY a BERUŠKY . Pokud budou mít děti chvilku, ať nám třeba nakreslí nebo namalují obrázek. Naskenovaný nebo vyfocený výkres můžete poslat na email MŠ ( info@ms-stepanov.cz ) . Do předmětu stačí napsat např. ,,Obrázek od Myšáčka,, ...… ,,Obrázek od Čmeláčka,, ….podle vaší třídy. Ve zprávě stačí, když nám napíšete jméno ,,autora,, :-) Téma obrázku necháme na Vás :-) Už se těšíme !!!!!! S pozdravem Vaše p. ředitelka, p. učitelky, p. kuchařky tety a strýc Eda .