Novinky

Obnovení provozu MŠ Štěpánov, květen 2020

06. Květen 2020

Vážení rodiče, budu Vás postupně obvolávat z důvodu zjištění ZÁJMU o nahlášení docházky Vašeho dítěte do MŠ. Termín ZNOVU otevření MŠ Vám v blízké době UPŘESNÍM ( 18.5.2020 nebo 25.5.2020 ). MŠ přijímají mimořádní opatření k zajištění bezproblémového chodu MŠ. Např. - rodiče před nástupem dítěte do MŠ vyplní čestné prohlášení (zdravotní stav dítěte) ; Převezmeme od rodičů děti zdravé, bez známky nemoci. V případě rýmy, teploty, aj. je nutné nechat děti v domácím léčení ( DOMA ). Dětem bude v MŠ měřena teplota bezdotykovým teploměrem. - děti a učitelky nemusí mít ROUŠKY v areálu MŠ ( v případě, že děti opustí areál MŠ musí mít roušky, které svým dětem zajisti rodiče ………..roušky na gumku za ucho...…….. ; - děti budou více využívat pobyt na školní zahradě v areálu MŠ ; - počet dětí a odstupy mezi dětmi v MŠ nejsou nějak limitované ( jen jednotlivé třídy např. na školní zahradě ) PROSÍME VÁS tímto o SPOLUPRÁCI - VYUŽÍVEJTE provoz MŠ v případě, že nastupujete nebo chodíte do práce TEDY pro případy NEZBYTNÉ POTŘEBY ; Snažíme se Vám vyhovět.... - zajistit provoz MŠ bez spojování tříd - v plném obsazení zaměstnanců zajišťující chod celé MŠ ,,,,,,, ČAS ukáže ,,,,,, - děti si nebudou nosit hračky z domova do odvolání ( mazlíka na spinkání konzultujte s p. učitelkou ) ; - dětem bude zajištěna teplá strava - školní stravování bude probíhat v běžném režimu ( dopolední svačina , teplý oběd, odpolední svačina, celodenní pitný režim ; - děti s povinným předškolním vzděláváním mohou po Vašem uvážení zůstat doma ( prosím jen o omluvu telefonickou popř. emailem ) ; - děti budou mít své oblečení v šatnách převážně v uzavřených obalech ( náhradní oblečení, aj.) - všechny SPOLEČNÉ školní akce jsou ZRUŠENY ( návštěvy Ekocentra, divadla, výlety, zahradní slavnost,...) Peníze za Školu v přírodě Vám budou vráceny na Váš účet ( kontaktní osoba p. Hana Jančálková ). Loučení s předškoláky bude probíhat pouze v třídním kolektivu dětí bez rodičů. Další informace Vám budu postupně oznamovat na našich webových stránkách.