Novinky

OZNÁMENÍ o PŘERUŠENÍ provozu MŠ Štěpánov k 17.3.2020

16. Březen 2020

Vážení rodiče, vedení MŠ Štěpánov po projednání se zřizovatelem MŠ, Vám tímto oznamuje, že MŠ Štěpánov od 17.3.2020 PŘERUŠUJE provoz MŠ - DO ODVOLÁNÍ. PROSÍM, SLEDUJTE naše webové stránky popř. MěÚ VM. INFORMACE pro rodiče, kteří pro své zaměstnavatele ,... potřebují od nás ,, Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy) ,, vydávám tuto INFORMACI : ******* dne 16.3.2020 Vám budou vydány do 16h v MŠ; ******* od 17.3.2020 (do odvolání) se prosím, předem dohodněte přes EMAIL MŠ ( viz zpráva v novinkách ,,ODESLÁNÍ Žádosti …… emailem,, ) se zástupkyně školy s p. Hanou Jančálkovou - mobil 602 650 224 v době od 8h do 12h v pracovních dnech nebo s účetní školy s p. Bc. Jitkou Šulákovou - mobil 733 222 469 v době od 8h do 12h v pracovních dnech NA ZPŮSOBU vypsání - odeslání ,, Žádosti ….,, viz výše. Já jsem Vám k dispozici z domova přes email reditelka@ms-stepanov.cz nebo email školy : info@ms-stepanov.cz Dětem je automaticky strava ODHLÁŠENA po dobu PŘERUŠENÍ provozu MŠ . Dětem s povinným předškolním vzděláváním je docházka OMLUVENA po dobu PŘERUŠENÍ provozu MŠ . Děkuji Vám za pochopení této výjimečné situace a vnímám, že i pro Vás není lehká ………….. Děkuji Vám za spolupráci, vážím si toho. lic. Kývalová Iveta, řš