Novinky

!!!!! POZOR nově ODESLÁNÍ ,,Žádost o ošetřrovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy,, EMAILEM

16. Březen 2020

Vážení rodiče. Tímto Vám oznamuji, že Žádost ….. můžeme posílat na VÁŠ email od 17.3.2020 Co proto UDĚLAT : 1.)) NAPSAT do MŠ email NA info@ms-stepanov.cz do PŘEDMĚTU : Žádost o ošetřovné, příjmení dítěte, třída ; 2.)) do zprávy napsat - DÍTĚ - příjmení a jméno - rodné číslo dítěte - JEN DÍTĚTE !!! ; 3. )) do zprávy napsat - RODIČ - příjmení a jméno toho, kdo bude OČR uplatňovat ( matka - otec - pěstoun , je možnost zaslat i oběma, raději té možnosti zrovna využijte ) ; 4.)) do zprávy napsat - váš EMAIL (bude vložen do našeho systému - nemůžeme dát jen odpovědět) na který budeme Žádost …. odesílat ; BUDEME tak s Vámi kontaktu na dálku - NEMUSÍTE chodit do MŠ, pokud nám pošlete email a dodržíte výše uvedený postup Žádost Vám co nejdřív odešleme PROSÍM email co nám napíšete do zprávy velmi POZORNĚ zkontrolujte (budeme na něj posílat RČ dítěte) . Kontakt na případné info : ****** zástupkyně školy s p. Hana Jančálková - mobil 602 650 224 v době od 8h do 12h v pracovních dnech nebo ****** účetní školy s p. Bc. Jitka Šuláková - mobil 733 222 469 v době od 8h do 12h v pracovních dnech ŘEDITELKA MŠ - jsem Vám k dispozici z domova přes email reditelka@ms-stepanov.cz nebo email školy : info@ms-stepanov.cz Přeji Vám pevné zdraví a rodinnou pohodu. Děkuji Vám za spolupráci a trpělivost. Prosím, SLEDUJTE naše webovky, kde budu vkládat aktuální zprávy. Děkuji lic. Kývalová Iveta, řš