Novinky

PRÁZDNINOVÝ provoz MŠ Štěpánov ,,srpen, 2021 ,, POUZE pro děti z MŠ Štěpánov.

27. Květen 2021

Vážení rodiče. Oznamuji Vám tímto, že od 1.7. do 31.8.2021 bude v MŠ probíhat velká rekonstrukce v dolní budově ( vnitřní prostory, chodby a místnosti u školní kuchyně, sklady, kanceláře, prádelna MŠ, dětská umývárna ve třídě Myšáků a sociální zázemí pedagogů ze třídy Myšáků ). Od 2.8. do 20.8.2021 bude MŠ Štěpánov zajišťovat OMEZENÝ provoz POUZE pro děti z MŠ Štěpánov. Počet nahlášených dětí k prázdninovému provozu z MŠ Štěpánov přesahuje možnou kapacitu 2 tříd v horní budově ,, ZAJÍČCI a BERUŠKY ,, tzn. v provozu bude nejspíš i třída v dolní budově ,, TYGŘÍCI ,, . Seznamy dětí + jejich rozdělení do tříd Vám budou k dispozici v šatnách dětí koncem června 2021. Prosím Vás tímto - při POSLEDNÍ DOCHÁZCE dítěte do MŠ v červnu 2021, vezměte s sebou domů VŠECHNY osobní věci dítěte, včetně obuvi, aj. ( platí pro všechny děti z dolní + horní budovy ). ******************** INFO pro rodiče ze třídy MYŠÁKŮ, prosím tímto o spolupráci a POMOC. Dne 30.6.2021 musíme vyklidit celou třídu, umývárnu, šatnu dětí,.. Moc Vás prosím, pokud to jen trochu půjde, kdo můžete, nechejte si děti ten den doma popř. vyzvedněte si děti po obědě. Slavnostní rozloučení s dětmi ve třídě Myšáků plánujeme na 25.6.2021 *************** Prosím rodiče dětí, kteří svoje děti nahlásili k nám na prázdninový provoz, aby nás informovali o nástupu či odhlášení dítěte POUZE emailem, a to v posledním týdnu v červenci info@ms-stepanov.cz Děkuji Vám tímto za pochopení a spolupráci. lic. Kývalová Iveta, řš