Novinky

Přerušení provozu MŠ Štěpánov

30. Červen 2021

Vážení rodiče, provoz MŠ Štěpánov je přerušen od 1.7. do 1.8.2021 V MŠ probíhají plánované opravy, údržba a rekonstrukce většího rozsahu uvnitř v dolní budově MŠ. V případě potřeby nás PROSÍM, kontaktujte na školním emailu info@ms-stepanov.cz Od 2.8.2021 budeme nabízet OMEZENÝ provoz MŠ. Přihlášené děti na prázdninový provoz budou rozděleny do tříd v horní budově : ******************BERUŠKY ( děti ze třídy Berušek a Čmeláčků ) ; ******************ZAJÍČCI ( děti ze třídy Zajíčků a Myšáčků ) ; v dolní budově : ******************TYGŘÍCI ( děti ze třídy Tygříků a z jiných MŠ ve VM ) . Celý KOLEKTIV MŠ Štěpánov Vám tímto přeje krásné, klidné a pohodové léto. Děkujeme Vám za přízeň, kterou nám dáváte najevo. Rodičům, kteří své názory na činnost a tým MŠ vyjádřili písemně v DOTAZNÍKU moc děkujeme. INFO pro rodiče : ve školním roce 2021/2022 bude ÚPLATA za předškolní vzdělávání ( UPV ) 440,-Kč / měsíc za dítě. OSVOBOZENI od UPV : Děti s povinným předškolním vzděláváním a děti rodičů pobírající ,, dávky hmotné nouze ,, lic. Kývalová Iveta, řš