Novinky

Provoz MŠ od 18.5.2020; v sekci ,,Pro rodiče,, najdete Čestné prohlášení, které prosím, vyplňte a přineste s sebou v den nástupu dítěte do MŠ

07. Květen 2020

Vážení rodiče. Tímto Vám ředitelství MŠ Štěpánov oznamuje, že dne 18.5.2020 bude obnoven provoz MŠ Štěpánov. Na základě telefonické dohody s Vámi Vás MOC prosím o upřesnění docházky dítěte do MŠ ( den nástupu dítěte ) na email MŠ : info@ms-stepanov.cz / do PŘEDMĚTU napište ,, NÁSTUP do MŠ ,, a to do 14.5.2020 . Prosím, do emailu připište, zda Vám bude stačit provoz do 15:45h popř. 16h nebo do 16:30h ( doporučení MŠMT je nespojovat třídy - skupiny dětí tzn. do 16:30h nebude možné zajistit provoz ve všech otevřených třídách ). Začátek provozu MŠ zůstává od 6:30h. JE ZCELA možné, že upřesnění docházky dítěte do MŠ budeme od Vás potřebovat UPŘESNIT vždy ,,s předstihem - před začátkem dalšího pracovního týdne,, tj. k 22.5. ; 29.5. ; 5.6. ; 12.6. ; 19.6. ; 26.6.2020 na email MŠ popř. u p. učitelek ve třídě (Průzkum docházky). Na základě Vašich emailů budou přihlášené děti rozděleny do tříd ( děti budou rozděleny do skupin - neměnných v daném týdnu - pokud možno). Rozdělení dětí do tříd Vám připravíme u vstupu do MŠ. Zároveň Vás prosím o dodržování bezpečnostních pravidel a pokynů v MŠ, které Vám nejpozději do 15.5.2020 vyvěsím zde na naše webové stránky. Dnem 15.5.2020 končí nárok na ,,OŠETŘOVNÉ,, pro rodiče našich dětí, kteří si o něj u nás žádali z důvodu PŘERUŠENÍ provozu MŠ. Prosím, pozorně si přečtěte Čestné prohlášení …. ( PROSÍM, zvažte nutnost docházky dítěte do MŠ, kdo z Vás ještě nebyl zcela rozhodnut ). Milí rodiče, velmi si vážím Vaší spolupráce s námi. Věřím, že SPOLEČNĚ vše zvládneme, vašim dětem se budeme snažit připravit bezpečné a zdravé prostředí. V případě Vašich dotazů mně prosím, kontaktujte i na emailu reditelka@ms-stepanov.cz