Novinky

ROUŠKY školní rok 2020/2021

09. Září 2020

Vážení rodiče. S platností od 10.9.2020 bude možný vstup do budov naší MŠ pouze s pokrývkou dýchacích cest ( nos, ústa ). U každého hlavního vstupu a v šatnách dětí máme dezinfekční přípravky na ruce, připravené k Vašemu použití. - děti a zaměstnanci MŠ nosit roušku v budově nemusí, - Váš pobyt v budově MŠ omezte na dobu nezbytně nutnou, - školy mají povinnost předcházet vzniku a šíření infekčních nemocí , včetně Covid-19 ( PROSÍM, věnujte pozornost zvýšené teplotě, horečce, kašli, rýmě, dušnosti, bolesti v krku, bolesti hlavy, bolesti kloubů a svalů, průjmu, ztrátě chuti a čichu apod. ) - osoby s příznaky infekčního onemocnění nemohou do školy vstoupit,... dále info : https://www.msmt.cz/file/53629/ Děkuji za pochopení a spolupráci. ŘMŠ.