Novinky

Upozornění pro veřejnost s platností od 25.2.2021

24. Únor 2021

Vážení rodiče. Na základě Mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví ze dne 22.2.2021 Vám tímto sděluji. S platností od 25.2.2021 je možný pohyb a pobyt ( doba nezbytně nutná k předání a vyzvednutí dítěte ) osob v budově a celém areálu mateřské školy pouze s ochrannými prostředky dýchacích cest ( nos a ústa ), kterým je např. ***RESPIRÁTOR nebo obdobný prostředek ( bez výdechového ventilu ) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky ( pro výrobek ) , včetně filtrační účinnosti alespoň 95% dle příslušných norem ( např. FFP2/KN95 ) ; nebo ***ZDRAVOTNICKÁ obličejová maska nebo obdobný prostředek naplňující všechny technické podmínky a požadavky ( pro výrobek ) normy ČSN EN 14683+AC, které brání šíření kapének. Děkujeme za pochopení.