Novinky

Zábavné učení pro předškoláky , odkaz

05. Listopad 2020

Vážení rodiče, posílám Vám odkaz, kde si můžete zdarma stáhnout pracovní listy pro vaše děti. Pracovní listy ( PL ) jsou rozdělené do oblastí MOTORIKA, MYŠLENÍ a řeč, SLUCHOVÉ a ZRAKOVÉ vnímání, MATEMATICKÉ dovednosti, aj. PL pomáhají zábavnou formou rozvíjet osobnost dítěte . https://www.uceni-v-pohode.cz/category/rozvoj-ditete/ ............. * BUDU ráda, když nám napíšete email ( jak se budoucím školákům daří plnit ,,úkoly,, které připravily dětem paní učitelky ) . ............ * Klidně můžete na : EMAIL : reditelka@ms-stepanov.cz PŘEDMĚT : POZDRAV z domova, třída dítěte ............... * Paní učitelkám email přepošlu nebo můžete využít třídní emaily - rozhodnutí ponechám na Vás. ............... * Potěší nás i fotečka dítěte při činnosti :-) Děkuji . Kývalová Iveta, řš