Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Novinky

Zápis dětí k předškolnímu vzdělávání od školního roku 2021/2022 / VÝSLEDEK

03. Červen 2021

Vážení rodiče, v sekci INFORMACE - ,,zápis do MŠ,, máte uložený dokument s výsledkem přijímacího řízení. SRDEČNĚ Vás zvu na úvodní schůzku k nám do MŠ DEN : 22.6.2021 HODINA : 15:45h MÍSTO upřesním v den schůzky, pokud nám počasí dovolí, uvidíme se na naší školní zahradě, pokud ne, tak v DOLNÍ budově MŠ - třída MYŠÁCI, v přízemí. Prosím Vás o účast a zatím bez dětí. Na schůzce Vám předám potřebné dokumenty a informace o provozu naší MŠ. Prosím, potvrďte přečtení této informace na EMAIL MŠ info@ms-stepanov.cz PŘEDMĚT : Zápis 2021,2022. Budu se na Vás těšit. lic. Kývalová Iveta, řš