Besídka třídy ČMELÁČKŮ

27. Duben 2023

Vážení a milí rodiče, prarodiče a známí, přijměte srdečné pozvání na besídku dětí ze třídy ČMELÁČKŮ, která se uskuteční ve čtvrtek 11. 5. 202315:30 hod. v naší třídě.

Proto moc prosíme, aby jste dětem v tento den nachystali oblečení podle toho, jakou roli mají:

Viktorek, Lukášek, Honzíček a Filípek  - VLCI - černé triko a černé legíny (tepláky)

Teodorek - KOVÁŘ - černé triko a černé legíny (tepláky)

Dominička a Amálka - VYPRAVĚČKY - bílé triko a černé legíny

Ostatní děti jsou kůzlátka - bílé tričko a černé legíny (tepláčky)

Těšit se můžete na dětmi nacvičené představení, zpěv krásných písní a recitace básní, které děti pilně trénovaly.

Součástí besídky bude dobrovolná dílnička, která proběhne hned po vystoupení a kterou si následně budete moct na památku odnést domů.

Těšíme se moc na Vás