Tygříci

Scházení dětí do 8:15 hod. Pozdější příchody dítěte do MŠ je třeba nahlásit třídní učitelce den předem nebo sms zprávou – třídní mobil 702 008 815.

Čas Uspořádání režimu dne je flexibilní tak, aby umožňovalo organizaci činností v průběhu dne přizpůsobit potřebám dětí a aktuálnímu dění v mateřské škole.
6:30h - 9:30h Hry, spontánní aktivity dětí, individuální a skupinové činnosti, didakticky cílené činnosti, pohybové aktivity dětí.
8:30h - cca 8:45h Dopolední svačina, hygiena.
9:30h - 11:30h Příprava na pobyt venku, pobyt venku, převlékání, hygiena, příprava na oběd.
11:30h - cca 12:00h Oběd, hygiena, příprava na polední klid.
12:00h - cca 14:00h Polední klid, spánek dětí, pro děti s nižší potřebou spánku klidové aktivity dětí ve třídě.
14:00h - 15:45h Odpolední svačina, odpolední spontánní hry a aktivity dětí, pobyt na školní zahradě v případě příznivého počasí.
15:45h se děti z ostatních tříd převádějí, zpravidla do třídy ČMELÁKŮ (1. poschodí vpravo).

3 Zář 2018
TYGŘÍCI školní rok 2021/2022

Vážení rodiče, milé děti, vítáme Vás v novém školním roce. Těší se na Vás paní učitelka Bc. Liba Musilová, lic. Kristýna Domitrová, Šárka Ovčáčíková, asistent pedagoga a nerozlučný kamarád "TYGŘÍK".

21 Čer 2021
ÚSPĚCH Tygříků a Čmeláčků v mezinárodní soutěži Pohádkové nebe

MŠ Štěpánov ve Valašském Meziříčí zvítězila v mezinárodní výtvarné soutěži v kategorii 1. mateřská škola. Paní učitelky ze třídy Tygříků a Čmeláků zapojily předškoláky do mezinárodní výtvarné soutěže s názvem ,, Pohádkové nebe ,, . Tuto výtvarnou soutěž vyhlásila Krajská hvězdárna v Žilině a Hvězdárna Valašské Meziříčí p.o. s cílem zvýšit zájem…

4 Říj 2021

Logopedie - každé úterý (5.,12.,19.,26.10), 8.10. Proběhnou v MŠ volby, prosíme nahlaste zda dítě bude v MŠ či ne. 25.10. školka v pohybu (do batůžku: tričko, tepláky, cvičky nebo boty s bílou podrážkou, pití, malou svačinku) doveďte děti nejpozději do 8:15h. 22.10. jdeme s dětmi na dopravní hřiště (do batůžku: pití, malou svačinu, přilbu!)