Tygříci

Scházení dětí do 8 hod. Pozdější příchody dítěte do MŠ je třeba nahlásit třídní učitelce den předem nebo sms zprávou – třídní mobil 702 008 815.

Doba povinného předškolního vzdělávání stanovena pro děti s povinným předškolním vzděláváním v době od 8h. do 12h.

Seznam fotogalerií

3 Zář 2018
TYGŘÍCI školní rok 2022/2023

Vážení rodiče, milé děti, vítáme Vás v novém školním roce. Těší se na Vás paní učitelka Bc. Liba Musilová, lic. Kristýna Domitrová a nerozlučný kamarád "TYGŘÍK".

8 Led 2023
Akce - Tygříci - leden, 2023

6. 1. Tříkrálové setkání v MŠ Každé úterý logopedie. 12. 1. Pohybovky s Ondrou (sportovní oblečení na venek) 16. 1. Školka v pohybu (SVČ Domeček) 30. 1. Školka v pohybu (SVČ Domeček) náhrada z 19. 12. 2022