Berušky

Scházení dětí do 8 hod. Pozdější příchody dítěte do MŠ je třeba nahlásit třídní učitelce den předem nebo sms zprávou – třídní mobil 731 247 315.

3 Zář 2018
BERUŠKY školní rok 2022/2023

Vážení rodiče, milé děti, vítáme Vás v novém školním roce. Těší se na Vás paní učitelka Nikola Kašíková, Barbora Hniková, Šárka Glogarová - asistent pedagoga a nerozlučná kamarádka " BERUŠKA".

6 Zář 2022
Třídní schůzka Berušky

Vážení rodiče,  zveme Vás na informativní třídní schůzku, která proběhne 12.9.2022 v 15:15 hodin. Za příznivého počasí se schůzka bude konat na školní zahradě (v učebně školní zahrady). Berušky