Zajíčci

Scházení dětí do 8 hod. Pozdější příchody dítěte do MŠ je třeba nahlásit třídní učitelce den předem nebo sms zprávou – třídní mobil 702 008 816.

3 Zář 2018
ZAJÍČCI školní rok 2023/2024

Vážení rodiče, milé děti, vítáme Vás v novém školním roce. Těší se na Vás paní učitelka Hana Jančálková, Lucie Jančíková DiS. a nerozlučný kamarád "ZAJÍČEK". lic. Kývalová Iveta, řš

29 Dub 2024
Besidka u Zajíčků

Srdečně Vás zveme na BESÍDKU dne 21.5. od 15.15 ve třídě u Zajíčků (bližší info viz plakát). Těšíme se;)