Zajíčci

Scházení dětí do 8 hod. Pozdější příchody dítěte do MŠ je třeba nahlásit třídní učitelce den předem nebo sms zprávou – třídní mobil 702 008 816.

Čas Hodina Uspořádání režimu dne je flexibilní tak, aby umožňovalo organizaci činností v průběhu dne přizpůsobit potřebám dětí a aktuálnímu dění v mateřské škole.
6:30h - 9:15h Hry, spontánní aktivity dětí, individuální a skupinové činnosti, didakticky cílené činnosti, pohybové aktivity dětí.
8:30h - cca 8:45h Dopolední svačina, hygiena.
9:15h - 11:15h Příprava na pobyt venku, pobyt venku, převlékání, hygiena, příprava na oběd.
11:15h - cca 12:00h Oběd, hygiena, příprava na polední klid.
12:00h - 14:00h Polední klid, spánek dětí, pro děti s nižší potřebou spánku klidové aktivity dětí ve třídě.
14:00h - 15:45h Odpolední svačina, odpolední spontánní hry a aktivity dětí, pobyt na školní zahradě v případě příznivého počasí.
15:45h se děti z ostatních tříd převádějí, zpravidla do třídy ČMELÁKŮ (1. poschodí vpravo).

3 Zář 2018
ZAJÍČCI školní rok 2021/2022

Vážení rodiče, milé děti, vítáme Vás v novém školním roce. Těší se na Vás paní učitelka Hana Jančálková, Lucie Jančíková Dis., chůva Monika Hradilová a nerozlučný kamarád "ZAJÍČEK".