Zajíčci

Scházení dětí do 8:15 hod. Pozdější příchody dítěte do MŠ je třeba nahlásit třídní učitelce den předem nebo sms zprávou – třídní mobil 702 008 816.

Čas Hodina Uspořádání režimu dne je flexibilní tak, aby umožňovalo organizaci činností v průběhu dne přizpůsobit potřebám dětí a aktuálnímu dění v mateřské škole.
6:30h - 9:15h Hry, spontánní aktivity dětí, individuální a skupinové činnosti, didakticky cílené činnosti, pohybové aktivity dětí.
8:30h - cca 8:45h Dopolední svačina, hygiena.
9:15h - 11:15h Příprava na pobyt venku, pobyt venku, převlékání, hygiena, příprava na oběd.
11:15h - cca 12:00h Oběd, hygiena, příprava na polední klid.
12:00h - 14:00h Polední klid, spánek dětí, pro děti s nižší potřebou spánku klidové aktivity dětí ve třídě.
14:00h - 15:45h Odpolední svačina, odpolední spontánní hry a aktivity dětí, pobyt na školní zahradě v případě příznivého počasí.
15:45h se děti z ostatních tříd převádějí, zpravidla do třídy ČMELÁKŮ (1. poschodí vpravo).

Seznam fotogalerií

Je nám líto zatím nebyly vytvořeny žádné fotogalerie. Kontaktujte vedení školky pro více fotodokumentace.

3 Zář 2018
ZAJÍČCI školní rok 2020/2021

Vážení rodiče, milé děti, vítáme Vás v novém školním roce. Těší se na Vás paní učitelka Hana Jančálková, Lucie Jančíková Dis., chůva Monika Hradilová a nerozlučný kamarád "ZAJÍČEK".

9 Zář 2020
ROUŠKY  školní rok 2020/2021

Vážení rodiče. S platností od 10.9.2020 bude možný vstup do budov naší MŠ pouze s pokrývkou dýchacích cest ( nos, ústa ). U každého hlavního vstupu a v šatnách dětí máme dezinfekční přípravky na ruce, připravené k Vašemu použití. - děti a zaměstnanci MŠ nosit roušku v budově nemusí, - Váš pobyt v budově MŠ omezte na dobu nezbytně nutnou, …