Prázdninový provoz MŠ ve VM , léto 2024 info pro rodiče dětí z MŠ Štěpánov .

01. Březen 2024

Vážení rodiče,

tímto Vás informuji o prázdninovém provozu MŠ ve VM  ( dále PP ) v červenci a srpnu, 2024.

Od 4.3.2024 do 12.4.2024  probíhá v  naší MŠ průzkum zájmu o PP ( seznamy dětí máte ve třídách ) ;

Od 8.4. do 24.4.2024 Vám budou ve třídách k dispozici Žádosti o přijetí dítěte na jinou MŠ ve VM ( dále Žádost PP ) dle rozpisu - viz foto tabulka ;

Vámi vyplněnou Žádost PP předejte našim p. učitelkám do tříd, a to nejpozději do 24.4.2024 do 12h.  Žádosti PP mně p. učitelky předají k mému podpisu.

Tužkou nahoru na Žádost PP napište název MŠ kam přihlašujete dítě na PP.

Podepsané žádosti ŘŠ Vám budu průběžně posílat zpět do tříd, a to nejpozději do 24.4.2024 do 13h.

Dne 25.4.2024 od 8h do 15h si SAMI - osobně podáte Žádost PP na jinou MŠ ve VM ( místo ,,podatelny,, prosím, sledujte na webu dané MŠ ve VM ).

Kapacity MŠ na prázdninový provoz jsou OMEZENÉ, prosím, zvažte NUTNOST, zda budete prázdninový provoz MŠ potřebovat.

Každá MŠ ve VM dobere ,, cizí děti ,, do volné kapacity tříd.

Prázdninový provoz MŠ ve VM je určen HLAVNĚ dětem rodičů, kteří docházejí do zaměstnání a mají potíže zajistit jinou alternativu ,, hlídání dětí ,, .

Povinné předškolní vzdělávání v době PRÁZDNIN

-  dítě nemá povinnost docházet do MŠ.

Pokud máte nějaký dotaz k prázdninovému provozu, prosím, informujte se u mne.

Děti, které do MŠ Štěpánov nebudou docházet v měsíci ČERVENECI, 2024  budou odhlášeny ( viz písemný průzkum ). Tyto děti nebudou platit ÚPLATU za předškolní vzdělávání.

V srpnu, 2024 ( měsíc, kdy má MŠ Štěpánov PŘERUŠEN provoz ) jsou osvobozeny všechny děti od ÚPLATY za předškolní vzdělávání.

Děkuji za spolupráci.

lic. Kývalová Iveta, řš            v.r.

Ve VM dne 1.3.2024