SETKÁNÍ ANDĚLŮ na školní zahradě.

05. Prosinec 2022

VÁŽENÍ RODIČE, SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA „ANDĚLSKÉ SETKÁNÍ“

KDY: 20. 12. 2022 (úterý)

KDE: NA ŠKOLNÍ ZAHRADĚ  - sraz od 15:30h do 16h.

Prosíme, vyzvedněte si děti v tento den do 15:30h.

Přijďte s dětmi na dolní školní zahradu na zpevněný prostor pod okny třídy Myšáku s výhledem na venkovní učebnu a okna ve spojovací budově.

ZAČÁTEK v 16:00 h. (příchod andílků) ,………

Uvítáme, když dětem i sobě připravíte  ,, Andělský doplněk ,, např. křídla, svatozář, aj. dle Vašich možností, samozřejmě na teplém oblečení.

VÁNOČNÍ ozdoba z domova :

Chceme dětem připravit vánoční andělskou atmosféru  na školní zahradě s Vaší pomocí. Můžete nám přinést vánoční ozdoby např. Skřítky z větviček nebo Andílky ze dřeva z břízy, aj.  Ozdoby, které by v prostoru volně stály a byly vysoké minimálně cca 60cm. Ozdoby můžete předat ve třídě dítěte od 12.12.2022 do 20.12.2022

VÁNOČNÍ přání  :

Děti přinesou Andílkům své tajné vánoční přání, a to nakreslené nebo nalepené nebo jen vymalovaný obrázek ( jak samy zvládnou ) na papír A4 se jménem dítěte. Děti předají své přání Andílkům …..

TEPLÝ NÁPOJ PRO DĚTI A RODIČE ZAJIŠTĚN .

BUDEME SE NA DĚTI i VÁS MOC TĚŠIT.