Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Novinky

Školní rok 2021/2022

25. Srpen 2021

Oznámení pro rodiče. Školní rok 2021/2022 - zahájení provozu MŠ 1.9.2021 (středa) . Provoz MŠ od 6h do 16:30h * scházení dětí od 6h do 6:30h pouze v dolní budově ve třídě MYŠÁKŮ ; * rozcházení dětí od 15:45h do 16:30h v dolní budově ve třídě ČMELÁČKŮ, popř. na školní zahradě u dolní budovy ; Seznamy dětí - rozdělení dětí do tříd, najdete v dolní budově MŠ. Vstup do MŠ je zajištěn elektronicky, a to na ČIPY, které si můžete převzít ( na zálohu 50,-Kč ) ve třídách popř. v kanceláři MŠ. Rodiče, kteří čipy nemají, prosím o jejich vyřízení v nejbližším možném termínu (rodina může mít i více čipů). ****************** Žádám všechny rodiče, aby do budovy nepouštěli jinou ,,cizí osobu,, která čip nevlastní. Pro tyto cizí osoby slouží zvonek ( kancelář, ředitelna, třídy ) na budově MŠ. ******************** Žádám rodiče, aby ve vnitřních prostorách budovy MŠ používali vlastní ochranu dýchacích cest, která brání šíření kapének ( např. FFP2 nebo KN 95 ) a používali dezinfekci rukou v budově jsou k dispozici u vstupu do budovy a v šatnách dětí. V budově a areálu MŠ se zdržujte po dobu nezbytně nutnou ( předání a převzetí dítěte ). ******************** První vstup dítěte do třídy s rodičem je možný pouze po dohodě s učitelkou ( předpoklad hlavně u nových dětí - seznámení s prostory tříd ), a to po dobu nezbytně nutnou. ********************* Děkuji. lic. Kývalová Iveta, řš