Školní rok 2023/2024

26. Srpen 2023

Vážení rodiče, začátek školního roku 2023/2024 začíná 1.9.2023 ( pátek) . Pokud dítě nebude  tento den v MŠ, prosím, napište nám email  ,, OMLUVENKA z docházky ,, .

Nástup dítěte je možný až od 4.9.2023 ( pondělí ).

MŠ Štěpánov je v provozu od 6h. do 16:30h.

Děti, které přijdou do MŠ od 6h. do 6:30h. se scházejí v dolní budově ve třídě MYŠÁKŮ.

Děti, které budou odcházet z MŠ po 15:45h. p. učitelky převedou do dolní budovy do 1.poschodí do třídy TYGŘÍKŮ nebo na školní zahradu u dolní budovy.

Čipy, které slouží pro vstup do budovy MŠ je aktivován pro obě budovy. Čipy získáte ve třídách u p. učitelek ( záloha 50,-kč za 1 čip).

DOPORUČENÍ - NOVÉ děti zpočátku ( cca 14 dní - podle jejich adaptace ) přiveďte do MŠ raději přímo do jejich kmenové třídy, které budou v provozu od 6:30h .

DOPORUČENÍ - děti do MŠ přiveďte a předejte p. učitelkám ve třídách do 8:15h.

POVINNÉ předškolní vzdělávání pro naše předškoláky je stanoveno od 8h do 12h a začíná 4.9.2023 .

Absenci dítěte v MŠ prosím, omlouvejte na email MŠ ( pokud možno den předem ) info@ms-stepanov.cz

Podrobné informace ohledně ,, platby ,, za školní stravování Vám sdělí Bc. Jitka Šuláková.

Děkuji za spolupráci. lic. Kývalová Iveta, řš